سام رضایی یکشنبه 8 بهمن 1396 03:25 ب.ظ نظرات ()
Image result for ‫ایده ایکون‬‎
آموزش های کسب درآمد از اینترنت ، تو اینترنت خیلی زیاد هستند ولی هر کدوم از این روش ها مخصوص یک نوع سایت هستند ، مثلا روش درآمد از لینک برای سایت های دانلود و کانال ها مناسب هستند ، روش درآمد از طریق تبلیغات بنری ، پاپ آپ برای سایت های خبری مناسب هستش ، روش همکاری در فروش برای فروشگاه ها مناسب هستش و..
سایت ها یا وبلاگ های هم همانند سایت خودمان یک سایت آموزشی هستند ، روش درآمد 3 مدل سایت قبلی راحت است چون که قرار دادن تبلیغات برای آن ها باعث کاهش اعتبار آن ها نمیشود ، و به رتبه آنها صدمه ای زده نمیشود اما در سایت های آموزشی تبلیغات باعث ناراحتی بیننده میشود زیرا فرد را از مطلبی که میخواند منحرف میکند ، منحرف شدن بازدید کننده باعث از دست دادن آن ها میشود !
پس باید راه درآمد از سایتی راهی باشد که حواس بیننده را پرت نکند ! و در این حال درآمد خوبی هم به ما بدهد . حال راه حل چیست ؟

در ادامه مطلب به توضیح راه حل خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید

 

راه حل شما سایت مجله میترا است :
در سایت مجله میترا قسمتی وجود دارد به نام کسب درآمد از اشتراک پست ، در این روش بعد از انتخاب نوع پست ها و تعداد آنها به شما اسکریپتی داده میشود ! که شما باید آن را در جایی قرار دهید که مورد توجه قرار گیرد ! اما سوال اینجاست که کجای سایت باید تبلیغات را قرار دهیم تا باعث از دست رفتن تمرکز بازدید کننده نشود و در عین حال توجه کاربر را جلب کند ! انجام این کار سخت نیست ! فقط کافیست کد را در قسمت آخر پست های خودتان بگذارید این گونه بعد از خواندن مطالب شما بیننده نظرش به مطالب سایت میترا نیز جلب میشود ( درست همانند کاری که ما برای سایتمان کرده ایم )

مقدار درآمد شما از هر بازدید کننده ای که بر روی مطالب سایت میترا کلیک کند 500 ریال میباشد که این مبلغ برای سایت های با بازدید های کم نیز قابل توجه است

امیدوارم این مطلب براتون مفید بوده باشه ، شما میتوانید با کلیک بر روی دکمه زیر در سایت مجله میترا ثبت نام کنید :