سام رضایی سه شنبه 7 شهریور 1396 10:58 ق.ظ نظرات ()
سیم کارت
سلام
امروز قراره تو این پست یاد بگیریم که انواع سیم کارت ها کدامند و ویژگی هرکدام از آنها چه چیزی است
سیم کارت ها وسایلی کارتی شکل هستند که یک هویت و یک شماره برای آن هویت در آن قرار دارد(یعنی شما برای گرفتن سیم کارت باید هویت خودتون رو به یک دفتر خدماتی اعلام کنید و بعد از آن به شما یک سیم کارت میدهد که در سیستم آنها ثبت شده است که آن سیم کارت و آن شماره برای شما است)
اما حال انواع نوع سیم کارت ها کدامند ؟

ادامه در ادامه مطلب
سیم کارت نسل دو یعنی 2G : این سیم کارت بیشتر به درد تماس ها میخورد به دلیل داشتن آنتن قوی و مناسب در 90 درصد مکان ها ، اما این نسل از سیم کارت ها اصلا مناسب برای استفاده از اینترنت نیستند به دلیل سرعت خیلی کم (نهایت 100 کیلو بایت) .
سیم کارت های نسل سوم یعنی 3G : این سیم کارت به دلیل عادی بودن در آنتن دهی ، سرعت اینترت و قابلیت خواندن آن سیمکارت در بیشتر گوشی های لمسی(گوشی موبایل برای اینترنت و آنتن دهی باید توانایی خواندن سیم کارت را داشته باشد که 3G در 90 درصد گوشی های لمسی قابل خواندن است) سرعت اینترنت این سیمکارت = 1.5 مگابایت در بیشترین حد .
سیم کارت نسل چهارم یعنی 4G : در این سیم کارت ما شاهد چند شاخه شدن بسیار زیادی بودیم
که آنها را به ترتیب تازگی ورود به بازار نام میبریم
4.5G = این سیم کارت جدید یک فرزند جدید از سیم کارت های 4G است که به بازار آمده است.

TD_LTE = این نوع از سیم کارت 4g بیشتر روی ثابت ماندن ping تلاش کرده است که موفقیت های بزرگی هم کسب کرده است . + آنتن دهی بهتر نسبت به بقیه ولی سرعت کمتر

LTE = میشود گفت هیچ فرقی به جزء تغییر نام در این نوع از سیم کارت 4G شاهد نبودیم.

4G = اولین بار که 4G وارد بازار شد از همین شاخه استفاده میکرد.

اما سرعت در 4G = از 1 مگابایت تا 10 یا بیشتر (این نسل به آنتن دهی خیلی وابسته است پس قبل از خرید مناطق تحت پوشش اینترنت نسل 4 منطقه خود را نگاهی بی اندازید)

نکته مهم !!!!! : این نسل نیاز به سیم کارت های مخصوص یعنی سیم کارت 4G و گوشی 4G نیازمند است لطفا از وجود داشتن هر دو مورد در گوشی خود اطمینان حاصل فرمایید.
 
اگر دلتان میخواهد که نسل سیم کارت خود به صورت مداوم رو یکی از این نسل ها بگذارید میتوانید از این فیلم که توسط سایت بینهایت ساخته شده استفاده نمایید
+این فیلم برای گوشی های آندروید میباشد

[http://www.aparat.com/v/u5yOo]
لینک آموزشی

دانلود چیست؟