Alireza Alireza جمعه 20 بهمن 1396 02:35 ب.ظ نظرات ()

استخراج بیت کوین

به نام خدا

امروز می خوام به شما یاد بدم که چگونه با استفاده از نرم افزار رایگان بیت کوین استخراج کنید.برای شروع شما به یک دستگاه ویندوزی با نسخه 64 بیتی نیاز دارید این برنامه به هیچ عنوان نسخه 32 بیتی را پشتیبانی نمی کند و دلیل اینکه پشتیبانی نمی کند این است که سرعت استخراج بیت کوین بسیار پایین است.

از نکات مثبت این سایت می تونم اشاره کنم به کسانی که زیرمجموعه شما می شوند و نه حتی خودتون نیازی به سرمایه گذاری در این سایت را ندارید و استخراج بیت کوین بنا به گفته خود وب سایت این نرم افزار کاملا رایگان می باشد.

نحوه ثبت نام در وب سایت  Computta


برای دیدن تمام پست به ادامه مطلب مراجعه کنید


برای شروع روی عضویت کلیک کنید.

وقتی وارد سایت شدید روی گزینه Sign UP که با کادر قرمز مشخص کردم را بفشارید.

وقتی وارد صفحه ثبت نام شدید کادرهای خالی را با اطلاعات درست کامل کنید و در نهایت گزینه ثبت نام را کلیک کنید.

وقتی با درستی اطلاعات خودتونو داخل کادرها وارد کردید و روی گزینه ثبت نام کلیک کردید و با موفقیت عضو سایت شدید به صورت خودکار وارد پنل خودتون میشید و برای دانلود نرم افزار Computta بعد از اینکه وارد صفحه کاربریتون شدید طبق عکس گزینه Download Smart Miner را انتخاب کنید سپس وارد صفحه دانلود نرم افزار خواهید شد.


وقتی وارد صفحه شدید روی متن آبی رنگ که با کادر قرمز مشخص کردم کلیک کنید تا نرم افزار دانلود شود.

بعد از اینکه نرم افزار دانلود شد اونو نصب کنید و بعد از آن اجرا بگیرید. یک صفحه ای مثل عکس زیر برای شما نمایان می شود که در کادرهایی که تو عکس گفتم آدرس ایمیل و رمز عبوری که در سایت ثبت نام کردید وارد کنید سپس روی گزینه Login کلیک کنید.

اگه آدرس ایمیل و پسوردتونو درست زده باشید این عکس برای شما نمایان می شود که می توانید با انتخاب درصدها سرعت سی پی یو برای استخراج بیت کوین را تعیین کنید.


موفق باشید اگرسوالی مشکلی بود درنظرات بپرسید مچکرم.


آموزش استخراج بیت کوین بزودی اضافه می شود...